loading

 

Sulu Söndürme Sistemleri

Su Sisi Söndürme Sistemi

Firmamız tarafından tasarımı, satışı, montajı ve bakımı yapılan Su Sisi (Water Mist) söndürme sistemleri FM onaylı, UL Listed Ex5988 lsteli veya VdS sertifikalı olarak ithal edilir. (A), (B), (C) sınıfı yangın riski olan alanlarda, risk grubuna ve NFPA 750 kurallarına göre tasarımları, montajları ve testleri yapılır.

Sprey Soğutma Sistemi

Firmamız tarafından tasarımı, tedariki, satışı ve montajı, bakımı yapılan tank soğutma sisteminin spray nozulları, tank tavanı üzerinde kullanılan mantar nozullar firmamızda imal edilmekte olup otomatik vanalar ise ithal edilmektedir.

Yangın Pompaları

Firmamız tarafından tasarımı, satışı, montajı ve bakımı yapılan yangın pompaları, FM, UL Listed Ex1717, Ex15743, Ex15693, Ex4120 veya NFPA-20 sertifikasyonlarına göre tedarik edilmektedir. Taşınabilir pompalar ise ABD veya Avrupa’dan ithal edilmektedir.

Sprinkler Söndürme Sistemi

Firmamız tarafından tasarımı, tedariki, satışı, montajı ve bakımı yapılan sprinkler nozulları ve vana grupları ithal edilmektedir. Sprinkler sistemleri, tüm (A) ve (C), sınıfı yangınlarda kullanılabilir ancak, (B), (D) sınıfı yangın riski olan alanlarda kullanılamaz.

Yangın Dolabı ve Hidrant

Firmamız tarafından tasarımı, satışı, montajı ve bakımı yapılan hidrantlar ve yangın dolapları, yurt içi veya dışından tedarik edilir. Su sisi teknolojisi ile çalışan yeni tip yangın dolapları istendiğinde sağlanabilir.